info@greentech-tr.com +90 216 469 60 38 (pbx) Bayi Başvurusu

  • tr
  • de

Ürünler - Kabinetler

SVR Serisi  • SVR modeli 1250kg yük kapasitesine sahip olup Data Center’ larda güvenle kullanabileceğiniz bir modeldir.

Tek parçadan yapılmış olan bombeli kapak yanında düz yapıda perforeli kapaklar bulunmaktadır. %60 ile 70 arasında hava geçirgenliği sağlamaktadır.

SVR serisinin soğuk oda yapısı da bulunmaktadır. Elle açılabilir ve otomatik olarak çalışan kapı modelleri ile çözümler sunabilmektedir.

İstenildiği takdirde koridorun üst kapaması camdan da yapılabilmektedir.

SVR kabinlerinin alt şaseleri, profil yapı yeri nemonoblok-altı kapalı ve birbirlerine köşelerden kaynaklı olarak üretilmektedir. Geçme soket sistemli profil yapısı, ana şaseye kaynatılan dikey profillerin de eklenmesiyle daha sağlam bir hale gelir. SVR kabinlerinin üst şaseleri, profil yapı yerine monoblok-altı kapalı ve birbirlerine köşelerden kaynaklı olarak üretilmektedir. Geçme soket sistemli profil yapısı, ana şaseye kaynatılan dikey profillerin de eklenmesiyle daha sağlam bir hale gelir.

Cihazların soğutma, ventilasyon işlemlerinin, sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için, kabinetin daha geniş bir hacme sahip olması önemlidir.

800x1000, 800x1100, 800x1200 mm’lik kabinetler, çok sayıda kullanıcının yararlandığı network sistemleri ile server sistemlerinin, birbirleriyle bağlantılı olarak çalışmalarını kolaylaştırdığı gibi özel tasarımları sayesinde, yoğun kablolama gerektiren durumlar için de en uygun çözümleri sunar. Özellikle orta ölçekli firmalar tarafından, yer ve zaman kaybını önledikleri için tercih edilmektedirler.

Detaylı bilgi almak için bize e-mail gönderebilirsiniz.

SVR Serisi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.